• Yolculuğunuzun sorunsuz ve verimli bir şekilde başlaması ve bitmesi için kolay erişime sahip 3 geniş park yeri.
• Güzel çağdaş kaplama, doğal ama sağlam yapıya mükemmel bir görünüm kazandırır.
• Garajın yanlarındaki pencereler minimalist görünümü tamamlıyor ve çok ihtiyaç duyulan doğal ışığın içeri girmesine izin veriyor.
Üçlü ahşap garajımız SILVIA TRIO F, ağrıyan gözlere hitap ediyor! Artık inanılmaz derecede şık ve etkileyici bir yapıya üç araca kadar park edebilirsiniz. Bu garaj, yavaş büyüyen kozalaklı ağaç kerestesinden yapılmış ve yüksek kaliteli bir binanın uzun ömürlülüğü ve erişilebilirliğinin önemini bilen uzmanlar tarafından yapılmıştır. Artık bunu kendi başınıza deneyimlemenin zamanı geldi.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 140 - 150 mm ahşap kirişler; 19 - 20 mm kalınlığında lamba ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 56 m² |
| Çatı Eğim Oranı | 1° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 909x609 cm |
| Duvar | 34 mm ahşap kütük; 100 mm ahşap çerçeve; 25 mm ahşap çıta (dikey); 25 mm ahşap çıta (yatay); 18 - 20 mm ahşap kaplama |
| Garaj Kapısı Boyutları | 3*240x205cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 4*500x1860 mm (açılmaz) |
| Saçak yüksekliği | 236,5cm |
| Sırt Yüksekliği | 249,5cm |
| Zemin | - |
| Zemin alanı | 54 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV2345





