• Garajda ek depolama için size işlevsel alan sağlayan geniş iç alan.
• Sağlam ve sağlam, manuel olarak kontrol edilen seksiyonel garaj kapıları (isteğe bağlı aksesuar), en üst düzeyde güvenlik ve konfor sağlar.
Çağdaş ahşap estetiği sağlam, sağlam bir yapıyla buluştuğunda sonuca direnmek zor olabilir! Modern tarzdaki garaj binamız SILVIA, minimalist bir tasarıma ve en üst düzeyde işlevselliğe sahiptir ve size güvenli ve kullanışlı bir araç depolama çözümü sunar. Çeşitli boyutlar ve ek aksesuar seçenekleri, bireysel ihtiyaçlarınıza uygun bir tasarım oluşturma esnekliği sağlar.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 595x595 cm |
| Duvar | 34 mm + Kaplama |
| Garaj Kapısı Boyutları | 1*240x205cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 2*50x186 cm |
| Sırt Yüksekliği | 250cm |
| Zemin | - |
| Zemin alanı | 36 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV2326





