Modelin Öne Çıkan Noktaları:
• Garaja ev hissi veren, onu rahat ve iyi aydınlatan birçok pencere.
• Garaja her girmek istediğinizde geniş, ağır hizmet tipi kapıları açmak zorunda kalmamanız için sizin için ayrı bir giriş.
• İki araba için geniş alan ve depolama için bir miktar alan.
• Yüksek kaliteli malzemeler: yavaş büyüyen kozalaklı ağaç kerestesi, dil ve oluklu tahtalar ve çift ağır hizmet garaj kapıları.
• Göze çarpan ve bahçenizin yeni renklerle parıldamasını sağlayan klasik bir görünüm.
ALTERNATİF sunuyoruz – misafirlerinize göstermek isteyeceğiniz bir garaj. Bu ahşap yapı kolayca iki park alanına sığar ve bahçe aletleriniz için biraz yer bırakır. Arabalarınızı 7/24 kaplayarak çamur lekelenmesinden ve kardan korunmalarını sağlayın, böylece motoru çalıştırdığınızda doğrudan şehre gidebilirsiniz. Bu garajın inşası hızlı ve kolaydır ve gelecek yıllarda bunun avantajlarından yararlanabileceksiniz!
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 41 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 30cm (11") |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 595x595 cm |
| Duvar | 44mm |
| İç boyutlar (GxD) | 566x566 cm |
| Kapılar | 85cm x 192cm (Yan kapı) & 230cm x 200cm (Garaj kapısı) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| Minimum Taban Gerekli | 584cm x 584cm |
| pencereler | 138cm x 105cm (1 adet) |
| Saçak yüksekliği | 229,5cm |
| Sırt Yüksekliği | 297 cm |
| Zemin | Kat dahil değildir ancak ek ücrete tabidir |
| Zemin alanı | 32 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV212




