• Özelleştirilebilir yükseklik, bu garajda küçük bir arabadan cipe kadar her şeyi park edebileceğiniz anlamına gelir.
• CLASSIC tek bir arabaya sığacak şekilde tasarlanmış olsa da, depolama veya bazı bitkiler için ekstra alan vardır.
• Tasarım, çevreye uyum sağlarken şıklık katacaktır.
• Uzun süre dayanacak bir yapı: yavaş büyüyen kozalaklı ağaç kerestesi, dil ve oluklu tahtalar ve sağlam yapı.
• Zorlu hava koşullarından korunurken aracınıza ulaşmak çok kolay olacaktır.
Kullanılmadığı zamanlarda arabanız için ekstra koruma arıyorsanız, daha fazla aramayın; bu tek ahşap otopark bunu ve daha fazlasını sağlayacaktır. Bu yeni bina, eve döndüğünüzde favori durağınız olacak; rahatlık hissi, hızlı bir bırakma ve bahçe manzarası, her zamanki rutininizi aydınlatacak. CLASSIC, günlük yaşamda gerçek bir fark yaratan, kullanışlı ama keyifli alışverişlerden biridir!
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 340x595 cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| Saçak yüksekliği | 209,5cm |
| Sırt Yüksekliği | 249,5 cm |
| Zemin | - |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: UK7603




