Modelin Öne Çıkan Noktaları
• Göze çarpan ve çevrilmemiş hiçbir şey bırakmayan muhteşem bir tasarım.
• Güvenebileceğiniz yüksek kaliteli malzemeler: yavaş büyüyen kozalaklı ağaç kerestesi, dil ve oluklu tahtalar.
• Saksıdaki bitkilere ve evde çok yer kaplayan bazı eşyalara yer bırakan pratik bir düzen.
• Hafif kar yağışından yaz yağmuruna kadar mükemmel kapsama alanı.
Çift ahşap garaj CORA DUO pratik ve estetik ihtiyaçlarınızı karşılayacak. Yapı, birinci sınıf malzemelerin ve en zarif şekillerin mükemmel bir karışımıdır; kıvrımları, tasarımı soğuk endüstriyel trendden ayırmaktadır. Dahası, bu garajın rahatlığı yadsınamaz; arabalarınızı tamir etmek veya temizlemek için çok fazla alanınız olacak ve ayrılmaya hazır olduğunuzda bu sadece birkaç dakika meselesi olacak. CORA DUO şık ve mantıklıdır; her iki dünyanın da en iyisi!
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında lamba ve oluk levhaları |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 590x590 cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| Saçak yüksekliği | 185cm |
| Sırt Yüksekliği | 325 cm |
| Zemin | - |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV363




