Modelin Öne Çıkan Noktaları
• 29 m² kapalı teras – ızgara yemeklerin tadını çıkarmak, özel günleri kutlamak ve her günün tadını çıkarmak için mükemmel bir mekan.
• Açık mutfak ve yemek alanı bulunan geniş oturma odası, havanın açık havada dinlenecek kadar güzel olmaması durumunda rahat bir toplanma alanı sunar.
• Zamanın ötesinde bir estetik sunan klasik şekil ve tasarım.
• Yapının uzun ömürlü olmasını sağlayan güvenilir dil ve oluk yapısı.
• Konut konforunuz için özel bir banyo alanı.
Geniş, şık ve rahat geleneksel ahşap ev TOSCANA, daha basit ve doğal bir yaşam tarzını keşfetmek isteyenler için gerçek bir mücevherdir. Güvenilir kozalaklı ahşap yapısı, iyi dağıtılmış iç düzeni, klasik ahşap estetiği ve güzel kapalı terası bu modeli gerçekten arzu edilen bir parça haline getiriyor. Tüm odalardan terasa doğrudan giriş, evin içinde kolay hareket etmeyi sağlar ve maksimum rahatlık ve konfor sağlar.
Isı Yalıtımı / BRF (Yapı Yönetmeliğine Uygun)
Bu prefabrik ahşap ev, konut düzeyinde ısı yalıtımına sahiptir. Çatı yalıtımında kullanılan 175 mm kalınlığındaki poliüretan levhalar, yalıtımlı zemin (200 mm) ve duvarlar (120 mm) sayesinde üst düzeyde konut konforu sağlanmaktadır. Bu BRF evinde ayrıca fiyata dahil olan beyaz PVC pencereler ve kapılar bulunmaktadır. İster kısa bir konaklama için geliyor olun ister evinizi ana ikametgah olarak kullanıyor olun, tüm yıl boyunca kendinizi sıcak ve rahat hissedeceksiniz.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 20 mm Dil ve Oluk çatı levhaları + 9 mm çatı konstrüksiyonu + 175 mm izolasyon |
| Çatı Alanı | 99 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 340cm |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 480 x 1100 cm + 300 cm teras |
| Duvar | 44 mm + 120 mm poliüretan izolasyon + 44 mm |
| İç boyutlar (GxD) | 450x1070 cm |
| Kapılar | 85 cm x 192 cm (2 adet; iç); 70 cm x 192 cm (1 adet; iç); 85 cm x 192 cm (1 adet; harici); 161 cm x 192 cm (2 adet; harici); 130 cm x 192 cm (2 adet; harici) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 138 cm x 105 cm (3 adet); 50 cm x 50 cm (1 adet) |
| Saçak yüksekliği | 236,5cm |
| Sırt Yüksekliği | 305 cm |
| Toplam Oda Sayısı | 4 |
| Zemin | 20 mm Dil ve Oluk döşeme tahtaları + 9 mm döşeme yapısı + 200 mm izolasyon |
| Zemin alanı | 50 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV223-3




