• 11,5 m² kapalı teras, birlikte leziz aile yemekleri yiyebileceğiniz, günün sonunda dinlenip gevşeyebileceğiniz harika bir açık hava dinlenme alanı sağlar.
• İki konforlu yatak odası, konukları ağırlamak ve mahremiyeti korumak için yeterli alan sağlar.
• Geniş oturma odası ve açık mutfak alanı, yemek pişirirken aileniz ve arkadaşlarınızla kolay iletişim kurmanıza olanak sağlar.
• Sevimli bir ön giriş sundurması, temiz havanın tadını çıkarmak ve yaklaşan günü selamlamak için mükemmel bir mekan olabilir.
• Özel bir banyo alanı, yaşam konforunuzu garanti eder.
Ahşap ev DONNA'da iki yatak odası, bir mutfak, bir yemek alanı ve geniş bir oturma odası bulunmaktadır ve size olağanüstü bir yaşam konforu sağlar. Kolayca birincil ikametgahınız veya ikincil eviniz haline gelebilir ve sürekli doğayla çevriliyken kendinizi daha rahat ve huzur içinde hissetmenize olanak tanır. Sevimli bir verandada bir fincan sıcak çay eşliğinde sabah güneşinin tadını çıkarın ve daha basit bir yaşam deneyiminin inanılmaz faydalarını hissedin.
Isı Yalıtımı / BRF (Yapı Yönetmeliğine Uygun)
Bu prefabrik ahşap ev, konut düzeyinde ısı yalıtımına sahiptir. Çatı yalıtımında kullanılan 175 mm kalınlığındaki poliüretan levhalar, yalıtımlı zemin (200 mm) ve duvarlar (120 mm) sayesinde üst düzeyde konut konforu sağlanmaktadır. Bu BRF evinde ayrıca fiyata dahil olan beyaz PVC pencereler ve kapılar bulunmaktadır. İster kısa bir konaklama için geliyor olun ister evinizi ana ikametgah olarak kullanıyor olun, tüm yıl boyunca kendinizi sıcak ve rahat hissedeceksiniz.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 20 mm Dil ve Oluk çatı levhaları + 9 mm çatı konstrüksiyonu + 175 mm izolasyon |
| Çatı Alanı | 85m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 30cm (11") |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 1250x595 cm |
| Duvar | 44 mm + 120 mm poliüretan izolasyon + 44 mm |
| Kapılar | 85 cm x 192 cm (4 adet; dahili) ve 161 cm x 192 cm (2 adet; harici) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 138 cm x 105 cm (5 adet), 70 cm x 105 cm (1 adet) ve 85 cm x 192 cm (2 adet) |
| Saçak yüksekliği | 223 cm |
| Sırt Yüksekliği | 290cm |
| Toplam Oda Sayısı | 4 |
| Zemin | 20 mm Dil ve Oluk döşeme tahtaları + 9 mm döşeme yapısı + 200 mm izolasyon |
| Zemin alanı | 66 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV312-3




