• Size olağanüstü bir alan sağlayan ve her aile üyesi için özel dinlenme alanları sağlayan 4 yatak odası.
• Büyük bir mutfak ve yemek alanını kapsayacak şekilde ayrılmış, 37 m²'lik muhteşem bir oturma odası alanı.
• Her konut sakininin konforunu garanti eden 4 özel banyo.
• Lüks estetik için çağdaş ahşap kaplama.
• Çok sayıda büyük pencere ve kapı içeriye bol miktarda doğal ışık sağlar.
• Evi güzel bir ahşap terasla yükseltme (isteğe bağlı özellik) ve iç alanı daha da genişletme yeteneği.
Olağanüstü mimari tasarıma ve modern görünüme sahip yeni ahşap eviniz INGRID'de hak ettiğiniz konforun keyfini çıkarın. Aileniz ve arkadaşlarınız için bir vaha yaratmak için tercih ettiğiniz dış ve iç çözümleri seçin. Rahat bir aile yaşamı için ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi kapsayan evde doğayla iç içe zaman geçirin. INGRID, eviniz diyebileceğiniz güzel bir ahşap ev seçeneğidir.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Eğim Oranı | 40,4° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 1370x615 cm |
| Duvar | 44 mm + kaplama |
| Kapılar | 1*85 cm x 192 cm (Giriş), 1*70 x 192 cm (iç); 9*85x192 cm (iç) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 2* 50 cm x 50 cm;4* 70 cm x 105 cm;6* 138 cm x 105 cm;6* 85 cm x 192 cm (vitrin);2* 161 cm x 192 cm (balkon kapısı); |
| Saçak yüksekliği | 371,5cm |
| Sırt Yüksekliği | 615cm |
| Toplam Oda Sayısı | 14 |
| Yaşam alanı | 134,95 m² |
| Zemin | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 170 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV1819





