Modelin Öne Çıkan Noktaları
• Tüm aile üyelerine mahremiyet sağlayan 2 yatak odası ve misafir odasına dönüştürülebilen ilave bir oda.
• Dinlenme, açık mutfak ve yemek yeme için çeşitli alanları kolayca oluşturabileceğiniz geniş bir ana yaşam alanı.
• Açık havada uzanmak için güzel bir alan sunan geniş kapalı teras.
• Sabah güneşini bir fincan kahve veya çay eşliğinde selamlamak için güzel bir balkon.
• Her katta bir tane olmak üzere 2 geniş banyo.
Her zaman geleneksel mimari estetiğe hayran kaldıysanız, işlevsel ve rahat bir yaşam alanı istiyorsanız TOULOUSE muhtemelen kalbinizi kazanabilir. Kompakt yapısı ve geniş iç alanı göz önüne alındığında bu ev, orta boy veya daha büyük bir yaşam alanı arayanların en popüler tercihlerinden biridir. Seçtiğiniz ısı yalıtımı seçeneğine bağlı olarak bu güzel ev, tüm yıl boyunca kullanıma mükemmel şekilde uyarlanabilir veya büyüleyici bir aile tatil alanı olarak hizmet verebilir.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 585,8x1116 cm |
| Duvar | 80mm |
| Kapılar | 85cm x 192cm (6 adet) ve 161cm x 192cm (4 adet) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 138cm x 105cm (7 adet) ve 70cm x 105cm (4 adet) |
| Saçak yüksekliği | 479 cm |
| Sırt Yüksekliği | 560cm |
| Toplam Oda Sayısı | 7 |
| Zemin | 28 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 91 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV139





