En yeni modellerimizden biri - tek yatak odalı büyüleyici bir büyükanne ek binası - rahatça yaşamak için bol miktarda alan sağlar. İster orada kendiniz yaşamayı planlıyor olun, ister sevdiklerinizin rahatça kolayca erişebileceğiniz bir yerde kalmasını istiyor olun, bu kabin sizin için harika çalışacaktır. Çeşitli amaç ve uygulamalar. Size en üst düzeyde rahatlık sağlamak için, bu kabin modelinin yalıtımlı bir versiyonu da mevcuttur.
Modelin Öne Çıkan Noktaları:
♦ Hoş bir dikey dış kaplama, kabine kaliteli ve çağdaş bir dokunuş katıyor.
♦ Binanın ön tarafında yer alan büyük pencereler ve küçük pencereler bol miktarda doğal ışık sağlar.
♦ Birlikte değerli vakit geçirebileceğiniz açık mutfaklı geniş bir oturma odası.
♦ Hafifçe eğimli apeks çatı, tüm yapıyı güzel bir şekilde uyumlaştırır ve içeride ilave alan hissi yaratır.
♦ Değerli sabahlarınızı veya akşamlarınızı rahatça geçirebileceğiniz 20 m2'lik geniş bir teras (isteğe bağlı özellik) .
♦ Planlama iznine uygun bina – özel yapısı nedeniyle, bu büyükanne ek binası planlama izni gerektirmez (bir kez daha kontrol etmek için yerel yetkililere danışın).
Evinizdeki yaşam alanını genişletme fikrini düşünüyorsanız ANGELA , yaşlı aile üyelerinin yakınlarda yaşaması için konforlu ve ayrı bir alan sunan ana eve harika bir katkı olabilir. Bina konforlu bir yaşam için gereken her şeyi sunuyor: bir oturma odası ve bir yatak odası, bir malzeme odası ve aynı zamanda ek depolama alanı olarak da kullanılabilen bir gömme dolap. ANGELA, kullanılmadığı zamanlarda aile üyeleriniz veya hafta sonu ziyaretine gelen arkadaşlarınız için kolaylıkla bir misafirhaneye dönüşebilir.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 20 mm dil ve oluk levhaları |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 820 cm x 615 cm |
| Duvar | 44 mm + kaplama |
| Kapılar | 1*85 cm x 192 cm (Giriş), 4*85 cm x 192 cm (iç) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 3*70 cm x 105 cm; 1* 85 cm x 192 cm ( Vitrine);3* 161 cm x 192 cm (balkon kapısı). |
| Saçak yüksekliği | 236,5 cm |
| Sırt Yüksekliği | 303,5 cm |
| Zemin | 20 mm dil ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 50,43 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV1126





