• Güzel çağdaş tarz, bahçe odanızın arka bahçenizde çok hoş görünmesini sağlar.
• Rahat bir dinlenme için açık mutfak ve oturma odası alanı.
• Görevler arasında kısa bir şekerleme yapmak veya iyi bir gece uykusu çekmek için rahat bir yatak odası alanı.
İstediğiniz aktiviteler için bol miktarda alan sağlayan aydınlık, sıcak ve rahat bir bahçe odasının keyfini çıkarın. Kişisel ihtiyaçlarınıza adanmış modern ve şık bir ev, gerçekleştirmeye karar verdiğiniz her şeye (iş, hobi veya sanat) hızla kendinizi kaptırmanıza olanak tanır. PREMIUM bahçe ek binasında açık mutfaklı geniş bir oturma alanı, rahat bir yatak odası ve küçük bir banyo bulunmaktadır. Alanı planlayabilir ve bahçe odanızı istediğiniz gibi döşeyebilirsiniz; bu tamamen sizin benzersiz vizyonunuza ve hayal gücünüze bağlıdır.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 145 mm ahşap kirişler; 19 - 20 mm kalınlığında lamba ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 30 m² |
| Çatı Eğim Oranı | 2° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 610x515 cm |
| Duvar | 34 mm Kalınlığında Ahşap Tomruk + 18-20 mm Ahşap Kaplama |
| Kapılar | 1*85 x 192 cm (Giriş kapısı), 2*85 x 192 cm (İç kapılar) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 1*50 x 50 cm, 3*161 x 192 cm (balkon kapısı), 2*85 x 192 cm (vitrin). |
| Saçak yüksekliği | 229,5 cm |
| Sırt Yüksekliği | 249,5 cm |
| Zemin | 40-50 mm ahşap temel kirişleri; 19 - 20 mm kalınlığında lamba ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 26,50 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV2495





