• Rahat bir yatak odası ihtiyaç duyduğunuzda rahatça dinlenmenizi sağlar.
• Açık mutfaklı geniş bir oturma odası – uzanmak, çalışmak, toplantı yapmak veya sadece molanızın tadını çıkarmak için.
• Maksimum konforunuz için özel bir banyo alanı.
Her zaman çalışabileceğiniz, dinlenebileceğiniz, sanat eserleri yaratabileceğiniz veya fitness rutininizi rahatsız edilmeden gerçekleştirebileceğiniz kendi alanınıza sahip olmayı hayal ettiyseniz, bu bahçe odası sizin için olabilir. PREMIUM bahçe odasında uyumak, yemek pişirmek, çalışmak ve çeşitli aktiviteler yapmak için özel alanlar ve yeterli alan bulunur. Rahatsız edilmeyen zamanınızın tadını çıkarın ve yeni özel bahçe alanınızda en çok sevdiğiniz şeyi yapın.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 145 mm ahşap kirişler; 19 - 20 mm kalınlığında lamba ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 30 m² |
| Çatı Eğim Oranı | 2° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 665x465 cm |
| Duvar | 34 mm ahşap kütük; 100 mm ahşap çerçeve; 25 mm ahşap çıta (dikey); 25 mm ahşap çıta (yatay); 18 - 20 mm ahşap kaplama |
| Kapılar | 1*161 x 192 cm (Giriş kapısı), 2*85 x 192 cm (İç kapılar) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 1*90 x 39 cm, 2*161 x 192 cm (balkon kapısı), 2*85 x 192 cm (vitrin). |
| Saçak yüksekliği | 229,5 cm |
| Sırt Yüksekliği | 249,5 cm |
| Zemin | 40-50 mm ahşap temel kirişleri; 19 - 20 mm kalınlığında lamba ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 26,10 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV2484





