Muhteşem mobil evimiz BRIGHTON, 2 veya 3 yatak odası (iç yerleşim düzenlemenize bağlı olarak), bir oturma odası, ayrı bir mutfak, banyo alanı ve size birçok amaca hizmet edebilecek birkaç ek küçük oda ile iyi bir şekilde donatılmıştır. Geniş alanı ve muhteşem iç düzeni nedeniyle bu ev, büyük aile toplantıları veya arkadaşlarla buluşmalar için mükemmel bir üstür. Size en üst düzeyde rahatlık sağlamak için bu modelin yalıtımlı bir versiyonu da mevcuttur.
Modelin Öne Çıkan Noktaları
• Geleneksel mimari form ve yapı – klasik tarz hayranları için mükemmel.
• Siz ve aile üyeleriniz için rahat bir uyku ve maksimum mahremiyet sağlayan 2-3 geniş yatak odası.
• Açık mutfak, yemek ve dinlenme alanlarını rahatça kurabileceğiniz 29 m²'lik geniş bir oturma odası alanı.
• Birkaç küçük oda – depolama alanı, ev ofisi veya gömme dolap oluşturmak için mükemmeldir.
• Maksimum konforunuz için özel bir banyo alanı.
Estetik açıdan hoş klasik ahşap tasarıma sahip, ferah ve konforlu bir ev arıyorsanız BRIGHTON sizin için mükemmel bir seçim olabilir. Tüm prefabrik yapılarımız gibi, bu güzel ev de yüksek kaliteli kozalaklı ağaçtan yapılmıştır ve bu, harika kokuya ek olarak doğal yalıtım özellikleri ve termal konfor sağlar. Harika bir maceraya dalın ve yeni ikinci ikametgahınızda yaşamanın daha doğal bir yolunu keşfedin!
| Anti Rot Warranty | 10 Year |
|---|---|
| Doors | 85cm x 192cm (7 units), 161cm x 192cm (2 unit) and 70 x 192 (1 unit) |
| Eaves height | 236 cm |
| External dimensions (WxD), Metric | 595cm x 1500cm |
| Floor | 19 - 20mm thick boards |
| Floor area | 90 m² |
| Material | Slow grown spruce |
| Ridge Height | 304 cm |
| Roof | 19 - 20mm thick boards |
| Roof Covering Material | Optional |
| Wall | 80 mm |
| Windows | 70cm x 105cm (3 units) and 138cm x 105cm (5 units) |
| Wood Treatment | Optional |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV-8002





