Modelin Öne Çıkan Noktaları
• Modeli işlevsel bir terasla yükseltme ve güneşli havanın ve açık havada huzurlu anların keyfini çıkarma olanağı.
• Alanı istediğiniz gibi düzenleme olanağı sağlayan açık iç düzen.
• İçeride bol miktarda doğal ışık ve rahatlık sağlayan büyük, tamamen camlı pencereler ve kapılar.
• Açık havada ek dinlenme alanı sunan, şık ve işlevsel çıkıntıya sahip geleneksel apeks çatı.
• Konforunuzu garantileyen özel bir banyo alanı.
Ahşap ev MILA, klasik ahşap yapılara hayran olan ve yaşam alanını genişletmek isteyen herkes için ideal bir çözümdür. İster huzurlu, uzak bir çalışma alanı, ister hobinizi gerçekleştirmek için özel bir alan, ister aileniz ve arkadaşlarınızla rahat hafta sonları geçirebileceğiniz bir alan olsun, bu büyüleyici model göz önünde bulundurulması gereken çekici bir seçenektir! Standart bir model seçin veya kişiye özel, özel bir model yaratın ve hak ettiğiniz konfor ve rahatlığın keyfini çıkarın.
Isı Yalıtımı / BRF (Yapı Yönetmeliğine Uygun)
Bu prefabrik ahşap ev, konut düzeyinde ısı yalıtımına sahiptir. Çatı yalıtımında kullanılan 175 mm kalınlığındaki poliüretan levhalar, yalıtımlı zemin (200 mm) ve duvarlar (120 mm) sayesinde üst düzeyde konut konforu sağlanmaktadır. Bu BRF evinde ayrıca fiyata dahil olan beyaz PVC pencereler ve kapılar bulunmaktadır. İster kısa bir konaklama için geliyor olun ister evinizi ana ikametgah olarak kullanıyor olun, tüm yıl boyunca kendinizi sıcak ve rahat hissedeceksiniz.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 20 mm Dil ve Oluk çatı levhaları + 9 mm çatı konstrüksiyonu + 175 mm izolasyon |
| Çatı Alanı | 67 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 40cm |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 700x800 cm |
| Duvar | 44 mm + 120 mm poliüretan izolasyon + 44 mm |
| Kapılar | 85 cm x 192 cm (1 adet; dahili) ve 324 cm x 192 cm (1 adet; harici) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 85 cm x 192 cm; (4 tane); 50 cm x 50 cm (1 adet) |
| Saçak yüksekliği | 229,5cm |
| Sırt Yüksekliği | 310,5cm |
| Zemin | 20 mm Dil ve Oluk döşeme tahtaları + 9 mm döşeme yapısı + 200 mm izolasyon |
| Zemin alanı | 56 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV324-3




