• Enerjinizi yenilemesi gereken sakinleştirici manzaralar ve doğal ışık için çok sayıda pencere ve çift camlı kapı.
• Kusursuz bir cazibeye sahip göz kamaştırıcı dikey kaplama ve ayrıca ekstra katman, bahçe ofisi bölmesinde daha konforlu bir deneyim sağlar.
• Dinlendirici molalar ve çevre değişikliği için ekstra olarak teras ekleme olanağı.
İşe odaklanmak için mükemmel, pratik ama muhteşem bir özel alan mı? Adını siz koyun, bizde var! Bu bahçe ofisi bölmesi, biraz alana ihtiyacınız olduğunda sessiz çalışma dinlenmeleri için dekore edilmeye ve kullanılmaya ve ihtiyaç duyulduğunda bir iş arkadaşınızla beyin fırtınası yapmaya hazır bir oda sunabilir. Paranızın tam karşılığını veren sağlam, şık ve kompakt bir yapının keyfini çıkarın.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 145 mm ahşap kirişler; 19 - 20 mm kalınlığında lamba ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 9 m² |
| Çatı Eğim Oranı | 3° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 315x315 cm |
| Duvar | 34 mm ahşap kütük; 100 mm ahşap çerçeve; 25 mm ahşap çıta (dikey); 25 mm ahşap çıta (yatay); 18 - 20 mm ahşap kaplama |
| Kapılar | 1*130x192 cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 3*70x105 cm, 2*85x192 cm |
| Saçak yüksekliği | 229,5cm |
| Sırt Yüksekliği | 249,5cm |
| Toplam Oda Sayısı | 1 |
| Yaşam alanı | 7,45 m² |
| Zemin | 40-50 mm ahşap temel kirişleri; 19 - 20 mm kalınlığında lamba ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 9 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV2467





