Modelin Öne Çıkan Noktaları:
• İçeride bol miktarda temiz havanın keyfini çıkarmanızı sağlayan tam camlı çift giriş kapıları.
• Ayrı bir girişe sahip, tüm bahçecilik aletleriniz ve ekipmanlarınız için bol miktarda ek depolama alanı sağlayan, işlevsel ve ferah bir baraka.
• Aydınlık ve rahat iç alan için kabinin her yerinde çok sayıda pencere.
• Yapıya ekstra karakter kazandıran ve dış mekanda işlevsel bir gölgeli alan sağlayan hoş çatı çıkıntısı.
| Anti Rot Warranty | 10 Year |
|---|---|
| Doors | 161 cm x 192 cm (1 unit) and 85 cm x 192 cm (1 unit) |
| Eaves height | 209 cm |
| External dimensions (WxD), Metric | 700 x 400 cm |
| Floor | 19 - 20mm thick tongue & groove boards |
| Floor area | 28 m² |
| Living space | 24,75 m² |
| Material | Slow grown spruce |
| Ridge Height | 250 cm |
| Roof | 19 - 20mm thick tongue & groove boards |
| Roof Covering Material | Optional |
| Roof Overhang (Front, Side, Back) | 30cm |
| Total Number of Rooms | 2 |
| Wall | 80 mm |
| Windows | 60 cm x 144 cm (4 units) |
| Wood Treatment | Optional |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV338-2




