Modelin Öne Çıkan Noktaları
• Zeminden tavana kadar neredeyse tüm alanı kaplayan çok sayıda büyük, çift camlı pencere ve kapı.
• Şık çatı çıkıntısı – dışarıda şezlong veya bank yerleştirmek için gölgeli bir alan sağlayan mükemmel bir özellik.
• Teras seçme, iç alanı genişletme ve ek açık hava dinlenme alanının keyfini çıkarma olanağı (ek özellik).
• Doğal yalıtım özelliği sağlayan dayanıklı, sağlam ve çevre dostu malzemeden (kozalaklı ağaç) yapılmıştır.
MIA, rahat bir bahçe dinlenme odası, uzak çalışma alanı veya hayatınızda hayal edebileceğiniz veya arzu ettiğiniz herhangi bir alan için mükemmel bir seçimdir. Rahat ve üretken bir atmosfer yaratın ve uzun yıllar boyunca işlevsel, şık ve konforlu bir ahşap kabinin keyfini çıkarın.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 35,5m² |
| Çatı Eğim Oranı | 11,6° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 550x550cm |
| Duvar | 44+44mm |
| Kapılar | 2*161 cm x 192 cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 4*85 cm x 192 cm |
| Saçak yüksekliği | 216 cm |
| Sırt Yüksekliği | 270cm |
| Toplam Oda Sayısı | 1 |
| Yaşam alanı | 27,15 m² |
| Zemin | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 30 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV335-2




