Ürünlerimizin hiçbirinde asla plastik kullanmadığımız için bu ahşap kabin 4 mm ayrı cam panelli pencereler ve kapılarla birlikte gelir. Maksimum stabiliteyi sağlamak için tüm kabinlerimiz basınçla işlenmiş ağır hizmet tipi zemin taşıyıcıları (70mm x 50mm) ile donatılmıştır. Neme karşı koruma sağlamak için AIDA Plus, birinci sınıf keçe çatı kaplama malzemesi seçeneğine sahiptir. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi AIDA Plus da fiyata dahil dil ve oluklu çatı ve döşeme tahtalarıyla birlikte gelir.
Beton temel döşeme hizmeti vermekteyiz. Fiyat için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 20 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 20cm (7") |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 300x300 cm + 200 cm |
| Duvar | 28mm |
| İç boyutlar (GxD) | 274x274 cm + 200 cm |
| Kapılar | 130cm x 192cm (Çift kapılı) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| Minimum Taban Gerekli | 284cm x 484cm |
| pencereler | 70cm x 144cm (2 adet) |
| Saçak yüksekliği | 216 cm |
| Sırt Yüksekliği | 225cm |
| Toplam Oda Sayısı | 1 |
| Zemin | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 9 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV054




