Modelin Öne Çıkan Noktaları
• Aracınıza ve bazı ekstra saklama öğelerine iyi uyumu garanti eden bir düzen.
• Yavaş büyüyen kozalaklı ağaç kerestesi, lambalı ve oluklu kalaslar gibi güvenilir malzemeler.
• Bahçenizin çok iyi bir şekilde bir araya getirilmesiyle ortaya çıkacak zamansız ve zarif bir tasarım.
• Kamp arabası kullanımdayken otoparkı depo olarak kullanmaktan çekinmeyin.
Kamp arabasına yönelik bu otoparkla bahçenizin seyahat sevginizi yansıtmasına izin verin. Artık arabanız her zaman yola hazır olacağından yolculuklara hazırlanmak daha kolay ve daha az stresli olacak. Bir kamp arabasının tavanına ulaşmak daha zordur ve bu garajın altında olduğunda bu zorunluluk ortaya çıkmayacaktır. Bu güzel otopark size maceralarınızı hatırlatacağından, evde kalmak daha fazla keyif getirecek; bazıları çoktan geçmiş, bazıları ise hala gerçekleşmeyi bekliyor!
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 28m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 40 cm |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 370 cm x 720 cm |
| İç boyutlar (GxD) | 333 cm x 684 cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| Saçak yüksekliği | 325,6 cm |
| Sırt Yüksekliği | 402,2cm |
| Zemin | - |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV037




