• Kabinde, hava şartlarına rağmen açık havada daha fazla vakit geçirmenizi, temiz havanın tadını çıkarmanızı sağlayan kapalı bir teras bulunmaktadır.
• Kabini çevreleyen çok sayıda büyük pencere, maksimum rahatlık ve konfor sağlar.
• Geleneksel tarzda çapraz çift camlı pencerelere sahip büyük çift giriş kapıları.
• Açık havada rahatça uzanmak için ek bir gölgeli alan sağlayan, şık bir çıkıntıya sahip geleneksel apeks çatı.
• Binanın uzun ömürlü olmasını sağlayan sağlam ve güvenilir dil ve oluk yapısı.
Geniş iç alana ve rahat bir kapalı terasa sahip olan güzel ahşap kabinimiz ROYAL, kesinlikle unvanını hak ediyor. Optimum boyutu ve çok sayıda fonksiyonel özelliği ile ailenizle birlikte geçireceğiniz hafta sonu eğlenceleri için en rüya gibi mekan olabilir. Boş zamanınızı gerçekten keyif aldığınız şekilde geçirerek kendinize daha fazla ilgi gösterebilmek ister misiniz? İster dinlenmek için ister hobinizi gerçekleştirmek için huzurlu bir yere ihtiyacınız olsun, ROYAL hızla bahçenizdeki en güzel ziyaret noktası haline gelecektir.
Isı yalıtımı
Temel ahşap ev yalıtımı, evinizi ister yazın ister kış aylarında ziyaret etmeye karar verin, daha uzun konaklamalar için optimum termal konfor sağlar. Bu yalıtım versiyonunda çatı, zemin ve çift duvar arasında kullanılan 25 mm kalınlığındaki yalıtım malzemesi yılın her ayında sıcaklık ve rahatlık sağlıyor.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 20 mm dil ve oluk levhaları + 25 mm yalıtım |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 30cm (11") |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 500x520 cm |
| Duvar | 44 mm + 25 mm yalıtım + 44 mm |
| Kapılar | 161cm x 192cm (1 adet) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| Minimum Taban Gerekli | 484 cm x 504 cm (15#039;10" x 16#039;6") |
| pencereler | 85cm x 144m (6 adet) |
| Saçak yüksekliği | 218 cm |
| Sırt Yüksekliği | 299 cm |
| Toplam Oda Sayısı | 1 |
| Zemin | 20 mm dil ve oluk levhaları + 25 mm yalıtım |
| Zemin alanı | 25 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV1035




