• Çalışma ve dinlenme için konforlu mobilyaların yanı sıra tablolar, bitkiler vb. yerleştirilerek kullanılabilecek açık bir alan.
• Güzel kaplama çağdaş tarzı tamamlar ve yapıya başka bir katman ekleyerek daha iyi yalıtım özellikleri sağlar.
• Ek bir özellik olarak dış mekan alanınızı genişleten hoş bir teras seçme seçeneği.
İhtiyaçlarınıza göre tasarlanmış bir alana yatırım yaparak evden çalışma yaşamınızı dönüştürün! Artık evde olup bitenlerden dikkatiniz dağılmadan çalışma araçlarınızı organize edebilecek ve görevlerinize odaklanabileceksiniz. Bu güzel hazırlanmış bahçe kapsülü odayı iyi aydınlatacak ve havalandırması kolay olacak. Bu harika çalışma koşullarının, ihtiyaç duyduğunuz süre boyunca bölgede kalmanıza yardımcı olacağından emin olabilirsiniz.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 145 mm ahşap kirişler; 19 - 20 mm kalınlığında lamba ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 6 m² |
| Çatı Eğim Oranı | 3° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 315x215 cm |
| Duvar | 34 mm ahşap kütük; 100 mm ahşap çerçeve; 25 mm ahşap çıta (dikey); 25 mm ahşap çıta (yatay); 18 - 20 mm ahşap kaplama |
| Kapılar | 1*161x192 cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 2*85cmx192cm |
| Saçak yüksekliği | 229,5cm |
| Sırt Yüksekliği | 249,5cm |
| Toplam Oda Sayısı | 1 |
| Yaşam alanı | 4,75 m² |
| Zemin | 40-50 mm ahşap temel kirişleri; 19 - 20 mm kalınlığında lamba ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 6 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV2424





