• Açık havada ailenizle yemek yemek için mükemmel olan 7 m² kapalı teras.
• İç izolasyon sağlayan ve dış gürültüyü en aza indiren çift camlı pencere ve kapılar.
• Varsayılan olarak iki odaya bölünmüştür (iç düzen ihtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize göre değiştirilebilir).
• Estetik açıdan hoş bir klasik görünüm için şık çatı çıkıntısı.
• Togue & oluk yapısı yapının güvenilirliğini ve sağlamlığını sağlar.
Küçük bir hafta sonu kaçamağı yeri hayal ettiniz mi? Son derece uygun fiyatlı ahşap kabin ISLA sizin için bir hayalin gerçekleşmesi olabilir! Detaylara azami özen gösterilerek tasarlanan ve üretilen bu çok işlevli kabin, size bahçede dinlenme alanı veya sevimli ve rahat bir yazlık ev olarak hizmet verebilir.
| Anti Rot Warranty | 10 Year |
|---|---|
| Doors | 1 * 130 cm x 192 cm ( Entrance ), 1 * 85 x 192 cm (internal) |
| Eaves height | 166,5 cm / 209 cm |
| External dimensions (WxD), Metric | 595 x 500 cm |
| Floor | 20mm thick tongue & groove boards |
| Floor area | 18 m² |
| Internal dimensions (WxD) | 563 x 468 cm |
| Material | Slow grown spruce |
| Ridge Height | 249,75 cm |
| Roof | 20mm thick tongue & groove boards |
| Roof Area | 43 m² |
| Roof Covering Material | Optional |
| Total Number of Rooms | 1 |
| Wall | 80 mm |
| Windows | 1* 50 cm x 50 cm;4* 70 cm x 105 cm; |
| Wood Treatment | Optional |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV317




