• Açık havada ailenizle yemek yemek için mükemmel olan 7 m² kapalı teras.
• İç izolasyon sağlayan ve dış gürültüyü en aza indiren çift camlı pencere ve kapılar.
• Varsayılan olarak iki odaya bölünmüştür (iç düzen ihtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize göre değiştirilebilir).
• Estetik açıdan hoş bir klasik görünüm için şık çatı çıkıntısı.
• Togue & oluk yapısı yapının güvenilirliğini ve sağlamlığını sağlar.
Küçük bir hafta sonu kaçamağı yeri hayal ettiniz mi? Son derece uygun fiyatlı ahşap kabin ISLA sizin için bir hayalin gerçekleşmesi olabilir! Detaylara azami özen gösterilerek tasarlanan ve üretilen bu çok işlevli kabin, size bahçede dinlenme alanı veya sevimli ve rahat bir yazlık ev olarak hizmet verebilir.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 43 m² |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 595x500cm |
| Duvar | 44mm |
| İç boyutlar (GxD) | 563x468 cm |
| Kapılar | 1*130 cm x 192 cm (Giriş), 1*85 x 192 cm (iç) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 1*50 cm x 50 cm;4*70 cm x 105 cm; |
| Saçak yüksekliği | 166,5cm / 209cm |
| Sırt Yüksekliği | 249,75cm |
| Toplam Oda Sayısı | 1 |
| Zemin | 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 18 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV316




