• Tüm sakinlerin maksimum mahremiyetini sağlayan ve misafirlerinizi ağırlamanıza ve onlara ayrı dinlenme alanları sağlamanıza olanak tanıyan 3 geniş yatak odası.
• Açık mutfak alanına sahip 25 m²'lik büyük bir oturma odası.
• Aydınlık ve rahat bir iç alan sağlayan çok sayıda büyük pencere ve kapı.
• Arka bahçeye iki adet doğrudan çift kapılı giriş.
• Konut konforunuz için bir banyo.
Ahşap ev ALICE, 3-4 kişilik bir aile için uygun bir konaklama veya tek kişi veya bir çift için konforlu ve kalıcı bir yaşam sağlar. Kısaca söylemek gerekirse, ister birincil ister ikincil konut olarak seçin, aileniz için büyüleyici bir dağ evi tarzı evdir. Hayatınızı daha huzurlu bir ortama aktarmayı ve daha doğal bir yaşam tarzı deneyimlemeyi hayal ediyorsanız, bu nihayet bunu gerçekleştirebileceğiniz an olabilir!
Isı yalıtımı
Temel ahşap ev yalıtımı, evinizi ister yazın ister kış aylarında ziyaret etmeye karar verin, daha uzun konaklamalar için optimum termal konfor sağlar. Bu yalıtım versiyonunda çatı ve zeminlerde ve çift duvarların arasında kullanılan 25 mm kalınlığındaki yalıtım malzemesi yılın her ayında sıcaklık ve rahatlık sağlıyor.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 20 mm dil ve oluk levhaları + 25 mm yalıtım |
| Çatı Alanı | 86 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 40 cm |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 895x800cm |
| Duvar | 44 mm + 25 mm yalıtım + 44 mm |
| Kapılar | 1*85 cm x 192 cm (Giriş), 4*85 x 192 cm (iç) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 1* 70 cm x 105 cm;7* 138 cm x 105 cm;2* 161 cm x 192 cm (balkon kapısı); |
| Saçak yüksekliği | 236,25cm |
| Sırt Yüksekliği | 330,75cm |
| Toplam Oda Sayısı | 6 |
| Zemin | 20 mm dil ve oluk levhaları + 25 mm yalıtım |
| Zemin alanı | 72 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV1068




