• Konforlu yerleşim: geniş ana alan, bir yatak odası, bir banyo ve mini mutfak alanı.
• Maksimum konforunuz için özel bir banyo alanı.
• Geniş ve rahat ana alan, kesintisiz çalışma veya diğer aktiviteler için yeterli alan sağlar.
Ana evin yanında zarif ve çağdaş bir eklenti mi arıyorsunuz? Faaliyetleriniz için geniş alana sahip olmak istiyorsanız PREMIUM 7,5mx 4m bahçe ek bina modelimiz mükemmel bir seçim olabilir. Bu büyüleyici model, üretken çalışma için gereken her şeye sahiptir: geniş bir ana alanın yanı sıra yatak odası, banyo ve mini mutfak. Evinizde spor salonu, yoga alanı veya sanat stüdyosu oluşturabileceğiniz gibi, misafirlerinizi rahatça ağırlayabileceğiniz ek bir yaşam alanına da sahip olabilirsiniz.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 145 mm ahşap kirişler; 19 - 20 mm kalınlığında lamba ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 30 m² |
| Çatı Eğim Oranı | 2° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 765x415 cm |
| Duvar | 34 mm ahşap kütük; 100 mm ahşap çerçeve; 25 mm ahşap çıta (dikey); 25 mm ahşap çıta (yatay); 18 - 20 mm ahşap kaplama |
| Kapılar | 1*161 x 192 cm (Giriş kapısı), 2*85 x 192 cm (İç kapılar) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 1*90 x 39 cm, 2*161 x 192 cm (balkon kapısı), 3*85 x 192 cm (vitrin). |
| Saçak yüksekliği | 229,5 cm |
| Sırt Yüksekliği | 249,5 cm |
| Toplam Oda Sayısı | 2 |
| Zemin | 40-50 mm ahşap temel kirişleri; 19 - 20 mm kalınlığında lamba ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 26,80 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV2506





