Modelin Öne Çıkan Noktaları:
• Çatılı bir teras mobilya, dinlenme veya depolama için ilave alan yaratır
• Tutkularınızı gerçekleştirmek veya bahçe aletlerinizi saklamak için kullanılabilecek evrensel kabin
• Bahçenizi takılmak için bir yer haline getirecek benzersiz tasarım
HORTA, sıradan bahçe kabinlerinin modern bir versiyonudur. Konfor, rahatlık ve ön plana çıkacak ve arka bahçenizi ziyaret edilecek bir yer haline getirecek bir tasarım bekleyin. Rahat bir iç mekan tasarlayın ve manzara değişikliğinin tadını çıkarın veya her zaman istediğiniz bir hobiye başlayın. Her ikisi için de yeterli alan var!
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 28 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 100 cm |
| Çatı Eğim Oranı | 7° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 600x316 cm |
| Duvar | 44mm |
| İç boyutlar (GxD) | 573x293 cm |
| Kapılar | 1*161cmx192cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 1*90cmx39cm |
| Saçak yüksekliği | 232 cm |
| Sırt Yüksekliği | 308 cm |
| Toplam Oda Sayısı | 1 |
| Zemin | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 18 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV210



