• İçeride aydınlık ve rahatlık sağlayan geniş cam ve PVC pencere ve kapılar.
• Doğrudan güneş ışığına ve yağmura karşı güvenli bir barınak sağlayan 9 m²'lik kapalı teras.
• SIPS yapı sistemi, üstün ses yalıtımı ve ısıl konfor sağlar.
• Çevrenize kusursuz biçimde uyum sağlayan şık ve çağdaş yapı.
Özel bir PREMIUM bahçe ofis binasıyla yaşam ve iş dengenizi iyileştirin! Bu yatırım, evinize yakın ama evinizden ayrı, kesintisiz bir çalışma alanına sahip olmanızı sağlayarak günlük yaşamınıza çok sayıda fayda sağlayabilir. Şık ve son derece işlevsel bir çözüm, size en üst düzeyde gönül rahatlığı sağlayacak ve uzaktan çalışma verimliliği oranlarınızı önemli ölçüde artıracaktır. Kendiniz deneyimleyin!
Isı yalıtımı
Bu SIPs (Yapısal Yalıtımlı Panel) evi, güvenilir ısı yalıtımına sahiptir ve yaz veya kış aylarında en üst düzeyde konfor sağlar. 124 mm duvarlara (iki 12 mm panel arasında 100 mm polistiren levhalar), 174 mm çatıya (iki 12 mm panel arasında 150 mm polistiren levhalar) ve zeminlerde 50 mm XPS yalıtımına sahiptir ve yılın her ayı boyunca sıcaklık ve rahatlık sağlar. yıl.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | Ahşap kaplama + 174 mm SIP paneli |
| Çatı Alanı | 24 m² |
| Çatı Kaplama Malzemesi | EPDM Çatı Kaplama Malzemesi |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 500x300 cm + 300x300 cm |
| Duvar | Ahşap kaplama + 124 mm SIP paneli + Ahşap kaplama |
| Kapılar | 1*95x195 cm; 1*195x195 cm |
| Malzeme | SIP panelleri |
| pencereler | 1*95x195 cm; 1*195x195 cm |
| Saçak yüksekliği | 210cm |
| Sırt Yüksekliği | 250cm |
| Toplam Oda Sayısı | 1 |
| Yaşam alanı | 13,05 m² |
| Zemin | 50mm yalıtım + Laminat |
| Zemin alanı | 15 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV1221




