• İçeride parlaklık ve rahatlık sağlayan geniş cam pencereler ve kapılar.
• Birkaç çekmeceli bir masanın, bir sandalyenin ve daha fazla eşyanın sığabileceği kompakt bir alan.
• Güzel kaplama çağdaş tarzı tamamlar ve yapıya başka bir katman ekleyerek daha iyi yalıtım özellikleri sağlar.
• Ek bir özellik olarak dış mekan alanınızı genişleten hoş bir teras seçme seçeneği.
• Optimum termal konfor için PVC pencereler ve kapılar.
İhtiyaçlarınıza göre tasarlanmış bir alana yatırım yaparak evden çalışma yaşamınızı dönüştürün! Artık evde olup bitenlerden dikkatiniz dağılmadan çalışma aletlerinizi organize edebilecek ve görevlerinize odaklanabileceksiniz. Bu güzel hazırlanmış bahçe kapsülü odayı iyi aydınlatacak ve havalandırması kolay olacak. Bu harika çalışma koşullarının, ihtiyaç duyduğunuz süre boyunca bölgede kalmanıza yardımcı olacağından emin olabilirsiniz.
Isı Yalıtım PLUS
Bu prefabrik ahşap ev, konut düzeyinde ısı yalıtımına sahiptir. Çatıda, yalıtımlı zeminlerde (50 mm) ve duvarlarda (100 mm) kullanılan 150 mm kalınlığındaki yalıtım malzemesi sayesinde üst düzeyde konut konforu sağlanmaktadır. Bu evde ayrıca fiyata dahil olan beyaz PVC pencere ve kapılar bulunmaktadır.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında lamba ve oluk levhaları; 150 mm ahşap kirişler (150 mm yalıtımlı); 25 mm ahşap çıta OSB levha |
| Çatı Alanı | 4 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 3° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 215x215cm |
| Duvar | 34 mm ahşap kütük; 140 mm ahşap çerçeve (100 mm yalıtımlı); 25 mm ahşap çıta (dikey); 25 mm ahşap çıta (yatay); 18 - 20 mm ahşap kaplama |
| Kapılar | 1*130x192 cm; |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 1*85x192 cm; |
| Saçak yüksekliği | 229,5cm |
| Sırt Yüksekliği | 249,5cm |
| Toplam Oda Sayısı | 1 |
| Yaşam alanı | 3 m² |
| Zemin | 50 mm ahşap temel kirişleri (50 mm yalıtımlı); 19 - 20 mm kalınlığında lamba ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 4 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV2404





