• 3 ayrı alana sahip, kullanışlı bir şekilde planlanmış iç düzen.
• 3 m²'lik kapalı teras - dışarıda rahatça uzanmak için mükemmel bir mekan.
• Bir şezlong veya bank için gölgeli bir alan sağlayan, işlevsel çıkıntıya sahip şık bir apeks çatı.
• İç mekanın iyi aydınlatılmasını sağlayan çift camlı pencereler ve kapılar.
Ahşap kabin NANTES, çeşitli amaçlara hizmet etmek üzere tasarlanmış muhteşem, çok işlevli bir yapıdır. Son zamanlarda evinizde kişisel alan sıkıntısı çekiyorsanız, burası uzun bir günün ardından dinlenmek ve gevşemek ve kendinize kaliteli zaman geçirmek için mükemmel bir yer olabilir. Ayrıca NANTES, akşam yemeği partileri düzenlemenize ve güzel bahçenizde daha fazla zaman geçirmenize olanak tanıyan harika bir yaşam alanı uzantısı olabilir. Bu şık ahşap güzellik ile mükemmel konforu deneyimlemenize izin verin!
Isı Yalıtımı / BRF (Yapı Yönetmeliğine Uygun)
Bu prefabrik ahşap ev, konut düzeyinde ısı yalıtımına sahiptir. Çatı yalıtımında kullanılan 175 mm kalınlığındaki poliüretan levhalar, yalıtımlı zemin (200 mm) ve duvarlar (120 mm) sayesinde üst düzeyde konut konforu sağlanmaktadır. Bu BRF evinde ayrıca fiyata dahil olan beyaz PVC pencereler ve kapılar bulunmaktadır. İster kısa bir konaklama için geliyor olun ister evinizi ana ikametgah olarak kullanıyor olun, tüm yıl boyunca kendinizi sıcak ve rahat hissedeceksiniz.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 20 mm Dil ve Oluk çatı levhaları + 9 mm çatı konstrüksiyonu + 175 mm izolasyon |
| Çatı Alanı | 33 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 125cm |
| Çatı Eğim Oranı | 13,7° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 595x470 cm |
| Duvar | 44 mm + 120 mm poliüretan izolasyon + 44 mm |
| İç boyutlar (GxD) | 586x440 cm |
| Kapılar | 3*85 cm x 192 cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 5*70 cm x 105 cm |
| Saçak yüksekliği | 216 cm |
| Sırt Yüksekliği | 270cm |
| Toplam Oda Sayısı | 3 |
| Yaşam alanı | 20,95 m² |
| Zemin | 20 mm Dil ve Oluk döşeme tahtaları + 9 mm döşeme yapısı + 200 mm izolasyon |
| Zemin alanı | 30 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV1472




