Modelin Öne Çıkan Noktaları
• Günlük programınızı aksatmayacak bir düzen: uygun şekilde yerleştirilmiş kapılar, makul çatı eğim oranı, güvenli kilitler ve menteşeler.
• Güvenebileceğiniz sağlam ancak çevre dostu bir yapı: dil ve oluklu tahtalar, yavaş büyüyen kozalaklı ağaç ve birinci sınıf pencereler ve kapılar.
• Arabalarınız, aletleriniz ve bazı mobilyalarınız için yeterince yer var.
• Geniş, ağır hizmet kapıları, garajın içine ve dışına yürüyerek veya araçla kolay erişim sağlar.
• Eşsiz tasarımı bahçenizi yeni bir ışıkla parlatacak.
Arabalarınızı park etmek için uygun bir yerden daha fazlası için tasarlanmış çift ahşap garaj MODERN ile günlük rutininizi yükseltin! Bu garaj, alçak eğimli çatısı ve davetkar küçük detayları nedeniyle çağdaş bir görünüme sahiptir. MODERN, kullanımınız bittiğinde unutmak isteyeceğiniz bir garaj binası değildir. Bu yeni satın alma sizi içine çekecek ve kendinizi daha fazlası için geri gelirken bulacaksınız - ya onu dekore etmek, yeni bir sandalye getirmek ya da dışarı bir bank koymak ya da küçük bir masanın üzerinde sıcak bir fincan çay ile arabanızı onarmak için onun yanında.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 42m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 30 cm |
| Çatı Eğim Oranı | 4° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 595x595 cm |
| Duvar | 44mm |
| İç boyutlar (GxD) | 566x566 cm |
| Kapılar | 1*85cmx192cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 2*138 cm x 105 cm |
| Saçak yüksekliği | 216 cm |
| Sırt Yüksekliği | 256,5cm |
| Zemin | - |
| Zemin alanı | 36 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV039-2TP




