• Zamanın ötesinde klasik estetik sağlayan çift camlı çapraz pencereler ve kapılar.
• Açık havada dinlenmek için gölgeli bir alan sağlayan devasa çatı çıkıntısı.
• Sağlam ve güvenilir dil ve oluk yapısı.
Yeni bahçe kabininiz LILLE ile değerli anları yaşayın ve hayatınıza daha fazla konfor katın! Bu inanılmaz derecede çok yönlü yapı size uzanmak ve rahatlamak için ek alan sağlayabilir, çeşitli aktiviteleri gerçekleştirmek için özel bir alan haline gelebilir veya kullanışlı, çok ihtiyaç duyulan bir depolama çözümü olarak hizmet edebilir. Klasik ahşap estetiğine hayransanız, bu geleneksel tarzdaki mücevher, arka bahçenize harika bir katkı sağlayarak günlük yaşamınıza fayda sağlayabilir.
Isı yalıtımı
Temel ahşap ev yalıtımı, evinizi ister yazın ister kış aylarında ziyaret etmeye karar verin, daha uzun konaklamalar için optimum termal konfor sağlar. Bu yalıtım versiyonunda çatı ve zeminlerde ve çift duvarların arasında kullanılan 25 mm kalınlığındaki yalıtım malzemesi yılın her ayında sıcaklık ve rahatlık sağlıyor.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 20 mm dil ve oluk levhaları + 25 mm yalıtım |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 70cm (2#039;4") |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 400x500 cm |
| Duvar | 44 mm + 25 mm yalıtım + 44 mm |
| İç boyutlar (GxD) | 372x472 cm |
| Kapılar | 161cm x 192cm (1 adet) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| Minimum Taban Gerekli | 384cm x 484cm |
| pencereler | 138cm x 105cm (2 adet) |
| Saçak yüksekliği | 202,5cm |
| Sırt Yüksekliği | 243 cm |
| Toplam Oda Sayısı | 1 |
| Zemin | 20 mm dil ve oluk levhaları + 25 mm yalıtım |
| Zemin alanı | 20 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV022-2




