Modelin Öne Çıkan Noktaları:
• Çok yönlülüğü nedeniyle bölme çok sayıda amaca hizmet edebilir; benzersiz bir misafir odası, arka bahçenizde bir kamp bölmesi veya gelişen bir konaklama işinin parçası olabilir.
• Yuvarlatılmış bölmenin şekli orijinal ve göz alıcı görünür.
• Birkaç farklı kapsül boyutu seçeneği arasından seçim yapma ve mükemmel eşleşmeyi bulma yeteneği.
• Kompakt bir teras – şezlongda rahat anlar geçirmek için mükemmel bir mekandır.
• Mutfak ve oturma odası için 19 m² alan ve iyi bir gece uykusu için ayrı bir yatak odası sunan ortak alan.
• Konforunuzu garantileyen özel bir banyo alanı.
Glamping için geniş, çok işlevli bir alan mı yoksa sadece boş zamanınızı şık bir şekilde geçirmek mi istiyorsunuz? BRETA tüm bunlar ve daha fazlası için tasarlandı; doğal kozalaklı ağaçtan yapılmış bu eşsiz yapı, geniş oturma odanızda veya dışarıda terasta uzanarak ailenizle daha fazla zaman geçirmeniz için size ilham verecek. Elbette, bu modelin uygun boyutu ve düzeni göz önüne alındığında, kendi glamping işinizi kurmak da bir başka harika seçenektir. Hangi yolu seçerseniz seçin, BRETA size yıllarca hizmet edecek ve arka bahçeniz yeni bir ışıkla parlayacak.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 44 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 10 cm |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 400x800cm |
| Duvar | 44mm |
| Kapılar | 1*161cmx192cm, 2*70cmx192cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 1*70 cm x 105 cm, 1*90 cm x 39 cm |
| Sırt Yüksekliği | 250cm |
| Toplam Oda Sayısı | 4 |
| Zemin | 19 - 20 mm kalınlığında lamba ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 32 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV2342





