• Girişi kaplayan oldukça çift eğimli çatısıyla ilgi çekici bir tasarım.
• Odanın döşenmesini çok daha kolay hale getiren çift kapı.
• Özel bir stüdyoya veya çalışma odasına dönüştürülmeye hazır, çok işlevli bir alan.
• Teras ekleme seçeneği, dış mekanın da kişiselleştirilmesine ve döşenmesine yardımcı olabilir.
Harika PIA kalbinizi çalabilir; ilgi çekici tasarımı ve pratik detayları herkesin iki kez denemesini sağlayabilir. Bu bahçe kabinini seçerseniz rahat ve kullanışlı girişin, odayı aydınlatan güneş ışığının tadını çıkarmayı ve yol boyunca daha keyifli deneyimler keşfetmeyi bekleyin. Sonuçta, yeni bir bahçe binası içinizdeki bahçıvanı, okuyucuyu veya odaklanmak istediğiniz herhangi bir şeyi ortaya çıkarabilir.
Isı yalıtımı
Temel ahşap ev yalıtımı, evinizi ister yazın ister kış aylarında ziyaret etmeye karar verin, daha uzun konaklamalar için optimum termal konfor sağlar. Bu yalıtım versiyonunda çatı ve zeminlerde ve çift duvarların arasında kullanılan 25 mm kalınlığındaki yalıtım malzemesi yılın her ayında sıcaklık ve rahatlık sağlıyor.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 135 mm ahşap kirişler; 19 - 20 mm kalınlığında lamba ve oluk levhaları; 25 mm yalıtım |
| Çatı Alanı | 13.00 m² |
| Çatı Eğim Oranı | 16° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 3,14x3,84 m |
| Duvar | 34 mm ahşap kütük; 100 mm ahşap çerçeve (25 mm yalıtımlı); 25 mm ahşap çıta (dikey); 25 mm ahşap çıta (yatay); 18 - 20 mm ahşap kaplama |
| Kapılar | 1x 1610 x 1920 mm (Giriş kapısı) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 3x 850 x 1920 mm (vitrin) |
| Saçak yüksekliği | 2.095 m |
| Sırt Yüksekliği | 249,7cm |
| Toplam Oda Sayısı | 1 |
| Yaşam alanı | 7,50 m² |
| Zemin | 40-50 mm ahşap temel kirişleri (25 mm yalıtımlı); 19 - 20 mm kalınlığında lamba ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 10,10 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV2749




