• Birinci katta geniş bir ortak alan ve başka bir oda, yaşam ve dinlenme alanlarının verimli bir şekilde ayrılmasına olanak tanır.
• 10 m²'lik çatı katı, ikinci katta konforlu bir uyku alanı sunar.
• Şık çatı çıkıntısı, kısa bir şekerleme yapmak istediğinizde, altına bir bank yerleştirmek için açık havada gölgeli bir alan sağlar.
• Çok sayıda pencere, tüm doğal gün ışığının mekanınızı aydınlatmasını sağlayarak içeride rahatlık ve sıcaklık sağlar.
Ahşap kabin SCOOT, doğaya daha yakın veya çevre dostu bir tatil evinde daha fazla zaman geçirmek isteyen birçok aile için en iyi ikincil (veya hatta birincil) konut seçeneklerinden biri olabilir. Bütçe dostu ve işlevsel bir ev arıyorsanız, güneş ışığıyla dolu, aydınlık ve rahat SCOOT'umuz klasik ahşap kabin serimizde gerçek bir mücevherdir.
Isı Yalıtımı / BRF (Yapı Yönetmeliğine Uygun)
Bu prefabrik ahşap ev, konut düzeyinde ısı yalıtımına sahiptir. Çatı yalıtımında kullanılan 175 mm kalınlığındaki poliüretan levhalar, yalıtımlı zemin (200 mm) ve duvarlar (120 mm) sayesinde üst düzeyde konut konforu sağlanmaktadır. Bu BRF evinde ayrıca fiyata dahil olan beyaz PVC pencereler ve kapılar bulunmaktadır. İster kısa bir konaklama için geliyor olun ister evinizi ana ikametgah olarak kullanıyor olun, tüm yıl boyunca kendinizi sıcak ve rahat hissedeceksiniz.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 20 mm Dil ve Oluk çatı levhaları + 9 mm çatı konstrüksiyonu + 175 mm izolasyon |
| Çatı Alanı | 42 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 122cm (4') |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 450x595 cm |
| Duvar | 44 mm + 120 mm poliüretan izolasyon + 44 mm |
| İç boyutlar (GxD) | 427x577 cm |
| Kapılar | 85 cm x 192 cm (3 adet; dahili) ve 161 cm x 192 cm (1 adet; harici) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| Minimum Taban Gerekli | 434cm x 584cm |
| pencereler | 70 cm x 105 cm (7 adet) |
| Saçak yüksekliği | 236,5cm |
| Sırt Yüksekliği | 371,5cm |
| Toplam Oda Sayısı | 4 |
| Zemin | 20 mm Dil ve Oluk döşeme tahtaları + 9 mm döşeme yapısı + 200 mm izolasyon |
| Zemin alanı | 27 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV025-3





