• Tüm ailenizi bir araya toplayacak, anında ilgi odağı haline gelecek, açık mutfak alanına sahip geniş bir ortak salon
• Tüm aile üyeleri için yeterli dinlenme alanı sağlayan 3 özel yatak odası alanı
• Keyifli aile yemekleri ve açık havada daha fazla zaman geçirmek için 35 m²'lik muhteşem bir iç veranda (isteğe bağlı özellik, fiyata dahil değildir)
• En üst düzeyde konfor sağlayan iki işlevsel banyo alanı
Yalıtımlı ahşap evimiz PAULA, çok sayıda büyük pencere ve kapısı sayesinde bol miktarda güneş ışığı alan alan sunuyor. Bu geniş alanın esnekliğini ve işlevselliğini deneyimleyin; iç alanı dilediğiniz gibi planlayın ve tasarlayın! Binanın tek katlı düzeni, özellikle küçük çocuklu aileler ve yaşlı aileler için en üst düzeyde işlevsellik ve konfor sağlıyor.
Isı yalıtımı
Temel ahşap ev yalıtımı, evinizi ister yazın ister kış aylarında ziyaret etmeye karar verin, daha uzun konaklamalar için optimum termal konfor sağlar. Bu yalıtım versiyonunda çatı, zemin ve çift duvar arasında kullanılan 25 mm kalınlığındaki yalıtım malzemesi yılın her ayında sıcaklık ve rahatlık sağlıyor.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 20 mm dil ve oluk levhaları + 25 mm yalıtım |
| Çatı Alanı | 170 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 40 cm |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 1450x1300cm |
| Duvar | 44 mm + 25 mm yalıtım + 44 mm |
| Kapılar | 1*85 cm x 192 cm (Giriş), 8*85 x 192 cm (iç) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 1*70 cm x 105 cm;8*138 cm x 105 cm; 4* 161 cm x 192 cm (balkon kapısı); |
| Saçak yüksekliği | 236,25cm |
| Sırt Yüksekliği | 371,25cm |
| Toplam Oda Sayısı | 11 |
| Zemin | 20 mm dil ve oluk levhaları + 25 mm yalıtım |
| Zemin alanı | 129 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV1284




