Modelin Öne Çıkan Noktaları
• Rahatça dinlenmenize ve mahremiyetinizi korumanıza olanak tanıyan 2 geniş yatak odası.
• Rahat aile toplantıları için açık mutfak alanına sahip geniş oturma alanı.
• Klasik tarzdaki çapraz pencereler dış cepheye rahatlık ve ayrıcalık katar.
• Çıkıntılı geleneksel apeks çatı size açık havada gölgeli bir alan sağlar.
• 2 adet geniş yan giriş kapısı gerektiğinde daha açık alan yaratmanıza olanak sağlar.
• En üst düzeyde konfor için iki özel banyo alanı.
Kendinize daha çevre dostu ve daha sürdürülebilir bir yaşam alanı edinmeyi düşünüyorsanız ahşap evimiz LIMOGES size konforlu aile konaklamaları için güzel bir ortam sağlayabilir. Orta veya daha büyük bir evin ihtiyaçlarını karşılayan, konforunuz için birçok ek özellik sunan hoş ve ferah bir ev.
| Anti Rot Warranty | 10 Year |
|---|---|
| Doors | 1 * 85 cm x 192 cm ( Entrance ), 6 * 85 x 192 cm (internal) |
| Eaves height | 236,5 cm |
| External dimensions (WxD), Metric | 1360 x 760 cm |
| Floor | 19 - 20mm thick tongue & groove boards |
| Floor area | 103 m² |
| Internal dimensions (WxD) | 1323 x 729 cm |
| Living space | 94,25 m² |
| Material | Slow grown spruce |
| Ridge Height | 330,5 cm |
| Roof | 19 - 20mm thick tongue & groove boards |
| Roof Covering Material | Optional |
| Roof Overhang (Front, Side, Back) | 40cm |
| Total Number of Rooms | 3 |
| Wall | 80 mm |
| Windows | 2* 70 cm x 105 cm;6* 138 cm x 105 cm; 2* 161 cm x 192 cm (balcony door ); |
| Wood Treatment | Optional |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV135




