• İkinci katta 2-4 yatak odası – gereksinimlerinize bağlı olarak düzeni ek bölmelerle değiştirebilir ve alanları ayırabilirsiniz.
• Tasarıma hoş bir mimari dokunuş katan çift eğimli klasik tarzdaki çatı.
• Evin ön tarafında ayrı bir tepe çatısı bulunan sevimli küçük bir sundurma, mimari tasarıma hoş bir son dokunuş katıyor.
• Evin birinci katında özel banyo alanı.
EMMA ahşap evinin nispeten kompakt yapısı, daha doğal bir yaşam tarzı yaşamak isteyen aileler için şık ve işlevsel bir seçim olabilir. Bu evin ana yapı malzemesi olan kozalaklı ağaç kerestesi, rahat ve sağlıklı bir iç ortam sağlar. Yeni evinizde sade, zenginleştirici ve çevre dostu küçük ölçekli bir yaşam deneyiminin tadını çıkarın!
Isı Yalıtımı / BRF (Yapı Yönetmeliğine Uygun)
Bu prefabrik ahşap ev, konut düzeyinde ısı yalıtımına sahiptir. Çatı yalıtımında kullanılan 175 mm kalınlığındaki poliüretan levhalar, yalıtımlı zemin (200 mm) ve duvarlar (120 mm) sayesinde üst düzeyde konut konforu sağlanmaktadır. Bu BRF evinde ayrıca fiyata dahil olan beyaz PVC pencereler ve kapılar bulunmaktadır. İster kısa bir konaklama için geliyor olun ister evinizi ana ikametgah olarak kullanıyor olun, tüm yıl boyunca kendinizi sıcak ve rahat hissedeceksiniz.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 20 mm Dil ve Oluk çatı levhaları + 9 mm çatı konstrüksiyonu + 175 mm izolasyon |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 40cm |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 570x800cm |
| Duvar | 44 mm + 120 mm poliüretan izolasyon + 44 mm |
| İç boyutlar (GxD) | 536x766 cm |
| Kapılar | 1*85 cm x 192 cm (Giriş), 2*70 x 192 cm (iç); 3*85x192 cm (iç) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 4*70 cm x 105 cm;6*138 cm x 105 cm; |
| Saçak yüksekliği | 256,5 cm |
| Sırt Yüksekliği | 499,5cm |
| Toplam Oda Sayısı | 6 |
| Zemin | 20 mm Dil ve Oluk döşeme tahtaları + 9 mm döşeme yapısı + 200 mm izolasyon |
| Zemin alanı | 91 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV323-3





