• Sizin ve arkadaşlarınızın rahat etmesini sağlayacak, ortak ve ayrı yaşam alanları sağlayacak 5 yatak odası.
• Cihazlarınızı ve diğer eşyalarınızı düzenli tutmanız için bir saklama alanı.
• İlginç iç tasarım fikirleri için daha fazla alan yaratan açık planlı oturma odası ve mutfak alanı.
• Güvenliğiniz ve rahatınız için kapalı bir giriş.
• Yaşam alanınızı 30 m² genişleten teras.
DARLA, ailenizi ve arkadaşlarınızı geçici veya kalıcı konaklamalarda rahatlıkla ağırlayabileceğiniz geniş bir ahşap evdir. Oturma odası alanında herkesin yemeklerini paylaşıp sohbet edebileceği ve ardından ayrı yatak odalarında iyi bir gece uykusu çekebileceği bol miktarda alan var. Terastaki bu klasik binanın güzel tasarımına hayran kalacaksınız; bu, huzur dolu dinlenmenizin tadını çıkarmanız için daha da fazla yol sunuyor. Rahatlamanıza ve akşam yemeği partilerine ev sahipliği yaparken kendinizi rahat hissetmenize yardımcı olacak bir rezidans istiyorsanız önerimiz DARLA'dır.
Isı yalıtımı
Temel ahşap ev yalıtımı, evinizi ister yazın ister kış aylarında ziyaret etmeye karar verin, daha uzun konaklamalar için optimum termal konfor sağlar. Bu yalıtım versiyonunda çatı ve zeminlerde ve çift duvarların arasında kullanılan 25 mm kalınlığındaki yalıtım malzemesi yılın her ayında sıcaklık ve rahatlık sağlıyor.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 20 mm dil ve oluk levhaları + 25 mm yalıtım |
| Çatı Eğim Oranı | 14,3/32,6° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 1250x1190 cm |
| Duvar | 44 mm + 25 mm yalıtım + 44 mm |
| Kapılar | 1*85 cm x 192 cm (Giriş), 1*70 x 192 cm (iç); 11*85x192 cm (iç) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 4* 70 cm x 105 cm;7* 138 cm x 105 cm;8* 85 cm x 192 cm (vitrin);2* 161 cm x 192 cm (balkon kapısı); |
| Saçak yüksekliği | 243 cm |
| Sırt Yüksekliği | 614,25cm |
| Toplam Oda Sayısı | 15 |
| Yaşam alanı | 147,25 m² |
| Zemin | 20 mm dil ve oluk levhaları + 25 mm yalıtım |
| Zemin alanı | 180 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV1860





