Modelin Öne Çıkan Noktaları:
• Apex çatı, çapraz pencereler ve sevimli çatı çıkıntıları bir araya gelerek, hızla bahçe alanınızın merkezi haline gelecek hoş, klasik tarzda bir yapıya dönüşür.
• Uygun bir depolama çözümü olarak ayrı bir girişe sahip ek baraka.
• Ek ısı yalıtım özellikleri sağlayan ve genel konforunuzu artıran çift camlı pencereler.
• Binanın cephesinde iki büyük çift kapı, kabini çevreleyen çok sayıda büyük pencere ve içeride bol miktarda doğal ışık.
ELLA, nispeten kompakt bir çözüm arayan herkese karşı konulmaz bir estetik görünüm sunar ve aynı zamanda birçok işlevsel fayda sağlar. Ana kabinin alanı, bitişik bir baraka ile birleştiğinde mükemmel bir bahçe kabini düzeni sunar. Depolama için ayrı bir alana sahip olmak, ana alanı ideal bir kabinin olması gerektiği gibi düzenli ve rahat tutmanıza olanak tanır.
| Anti Rot Warranty | 10 Year |
|---|---|
| Doors | 2* 161 cm x 192 cm, 1* 85 cm x 192 cm |
| Eaves height | 216 cm |
| External dimensions (WxD), Metric | 700 x 400 cm |
| Floor | 19 - 20mm thick tongue & groove boards |
| Floor area | 28 m² |
| Living space | 23 m² |
| Material | Slow grown spruce |
| Ridge Height | 337,5 cm |
| Roof | 19 - 20mm thick tongue & groove boards |
| Roof Covering Material | Optional |
| Roof Overhang (Front, Side, Back) | 70cm |
| Total Number of Rooms | 2 |
| Wall | 80 mm |
| Windows | 3* 60 cm x 144 cm, 2* 70 cm x 105 cm |
| Wood Treatment | Optional |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV339-2




