• Bahçede bir dinlenme vahası yaratmak için mükemmel olan geniş ve güneşli alan.
• Kabinin geniş iç alanı, birçok aktivite için mükemmel bir alan oluşturmanıza olanak sağlar.
• Güneşli günlerde rahat bir gölgeli alan veya yağmura karşı mükemmel bir koruma sağlayan şık çatı çıkıntısı.
• İlave ısı ve ses yalıtımı sağlayan çift camlı pencereler ve kapılar.
Kişisel zamanınızın tadını çıkarmak, hobilerinizi gerçekleştirmek, rahatlamak ve gevşemek için özel bir alana sahip olmak ister misiniz? Ahşap kabinimiz DREUX, tüm bu amaçlar ve daha fazlası için en uygun çözüm olabilir! Rahatlamak için kişisel bir alana sahip olmak, yaşam kalitenizi önemli ölçüde artırabilir; dolayısıyla uzun süredir böyle bir çözümün hayalini kuruyorsanız, DREUX kazanan seçim olabilir!
Isı yalıtımı
Temel ahşap ev yalıtımı, evinizi ister yazın ister kış aylarında ziyaret etmeye karar verin, daha uzun konaklamalar için optimum termal konfor sağlar. Bu yalıtım versiyonunda çatı ve zeminlerde ve çift duvarların arasında kullanılan 25 mm kalınlığındaki yalıtım malzemesi yılın her ayında sıcaklık ve rahatlık sağlıyor.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 20 mm dil ve oluk levhaları + 25 mm yalıtım |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 70cm (2#039;11") |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 500x400cm |
| Duvar | 34 mm + 25 mm yalıtım + 34 mm |
| İç boyutlar (GxD) | 477x377 cm |
| Kapılar | 85cm x 192cm (1 adet) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| Minimum Taban Gerekli | 484cm x 384cm |
| pencereler | 138cm x 105cm (2 adet) |
| Saçak yüksekliği | 202,5m |
| Sırt Yüksekliği | 256,5cm |
| Toplam Oda Sayısı | 1 |
| Zemin | 20 mm dil ve oluk levhaları + 25 mm yalıtım |
| Zemin alanı | 20 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV2068




