• Doğal ışık ve harika manzara için 3 Fransız kapılı güzel, simetrik cephe.
• Yapısal destek de sağlayan modern dikey kaplama.
• 27 m² açık mutfaklı, konforlu yaşama hazır bir yerleşim.
• Kaliteli dinlenme için hemen yanında banyo bulunan bir yatak odası.
• Hızlı ve kolay hareket için 4 giriş.
• Barbekü partileri için misafir ağırlayabileceğiniz veya başka bir yere gitmenize gerek kalmadan manzarayı değiştirebileceğiniz opsiyonel teras.
Kütük kabin KAYA, konfor ve rahatlık arayan herkesi tatmin ederken aynı zamanda doğaya daha yakın bir yaşam deneyimi yaşama fırsatı da sunuyor. Satın alma işleminize eklemeyi tercih ederseniz, neredeyse tavandan tabana cam kapılardan herhangi birine hızlı bir bakış, geniş terasa doğru sakinleştirici bir manzara sunacaktır. Bina yalıtımı, açık mutfakta aile toplantıları için alanlar, yatak odasında iyi bir gece uykusu ve ihtiyaç duyulan yerlerde daha fazla alan için bir depo alanı sunuyor. Bahçenizin en iyisini ortaya çıkaracak ustalıkla hazırlanmış tasarımı keşfedin!
Isı Yalıtım PLUS
Bu prefabrik ahşap ev, konut düzeyinde ısı yalıtımına sahiptir. Çatı yalıtımında kullanılan 200 mm kalınlığında yün, yalıtımlı zeminler (150 mm kalınlığında XPS malzeme) ve duvarlar (150 mm kalınlığında yün) sayesinde üst düzeyde konut konforu sağlanmaktadır. Bu BRF evinde ayrıca fiyata dahil olan beyaz PVC pencereler ve kapılar bulunmaktadır. İster kısa bir konaklama için geliyor olun ister evinizi ana ikametgah olarak kullanıyor olun, tüm yıl boyunca kendinizi sıcak ve rahat hissedeceksiniz.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Banyolar | 1 |
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında lamba ve oluk levhaları; 195 mm ahşap kirişler (200 mm yalıtımlı); 25 mm ahşap çıta OSB levha |
| Çatı Alanı | 64 m² |
| Çatı Eğim Oranı | 3° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 910x710 cm |
| Duvar | 44 mm ahşap kütük; 150 mm ahşap çerçeve (150 mm yalıtımlı); 25 mm ahşap çıta (dikey); 25 mm ahşap çıta (yatay); 18 - 20 mm ahşap kaplama |
| Kapılar | 1*85 x 192 cm (giriş kapısı), 3*85 x 192 cm (iç) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 1*138 x 105 cm, 3*161 x 192 cm (balkon kapısı), 5*85 x 192 cm (vitrin) |
| Saçak yüksekliği | 229,5cm |
| Sırt Yüksekliği | 283,5cm |
| Toplam Oda Sayısı | 5 |
| Yaşam alanı | 38,75 m² |
| Yatak odaları | 1 |
| Zemin | 19 - 20 mm kalınlığında lamba ve oluk levhaları; 195 mm ahşap kirişler (200 mm yalıtımlı); 25 mm ahşap çıta OSB levha |
| Zemin alanı | 48,15 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV2550





