• Aile eğlencesi ve akşam yemeği partileri için bir alan haline gelebilecek, özel mini mutfak alanına sahip 16 m²'lik geniş bir oturma odası.
• DIANA'da konaklamayı keyifli ve rahat hale getirecek, duş alanı bulunan özel bir banyo.
• Binanın zaten güzel olan klasik şekline stil ve zarafet katan muhteşem kaplama.
• Bol miktarda doğal ışık alan ve harika bir manzara sunan neredeyse tavandan tabana pencereler ve kapılar.
• DIANA'yı bu kadar olağanüstü kılan şey, opsiyonel çardaktır; güzel, zarif sütunlar, dış mekanı çerçeveler ve brunch, uzanma ve daha fazlası için rüya gibi bir atmosfer yaratır.
DIANA, sevdiklerinizle kaliteli boş zaman geçirmeniz için gereken konforu, alanı ve ilhamı sağlayabilir. Güneşli odalarda yeniden bağlantı kurun ve doğada bir kaçamağın sunduğu her şeyi kucaklayarak gerçek anlamda rahatlayın. Dışarı çıktığınızda, yavaş büyüyen kozalaklı ahşabın doğal görünümünün ve dokusunun bahçenize kusursuz bir şekilde uyum sağladığını ve sizin, ailenizin ve arkadaşlarınızın yoğun bir yaşam tarzından kaçışınıza devam etmenize yardımcı olduğunu fark edeceksiniz. Bu modelin benzersiz bir vurgusu olan çardağı incelemeyi ve göz önünde bulundurmayı unutmayın.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 34 x 135 mm ahşap kirişler; 19 - 20 mm kalınlığında lamba ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 45 m² |
| Çatı Eğim Oranı | 16° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 750x420cm |
| Duvar | 34 mm ahşap kütük; 100 mm ahşap çerçeve; 25 mm ahşap çıta (dikey); 25 mm ahşap çıta (yatay); 18 - 20 mm ahşap kaplama |
| Kapılar | 1*161 x 192 cm (Giriş kapısı), 1*85 x 192 cm, 1*70 x 192 cm (İç kapılar) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 1*90x39cm, 7*85x192cm (vitrin) |
| Saçak yüksekliği | 236,50 cm |
| Sırt Yüksekliği | 290,5 cm |
| Toplam Oda Sayısı | 3 |
| Zemin | 40-50 mm ahşap temel kirişleri; 19 - 20 mm kalınlığında lamba ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 26,45 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV2532





