• Modeli işlevsel bir terasla yükseltme ve güneşli havanın ve açık havada huzurlu anların keyfini çıkarma olanağı.
• Alanı istediğiniz gibi düzenleme olanağı sağlayan açık iç düzen.
• İçeride bol miktarda doğal ışık ve rahatlık sağlayan büyük, tamamen camlı pencereler ve kapılar.
• Açık havada ek dinlenme alanı sunan, şık ve işlevsel çıkıntıya sahip geleneksel apeks çatı.
• Konforunuzu garantileyen özel bir banyo alanı.
Ahşap ev MILA, klasik ahşap yapılara hayran olan ve yaşam alanını genişletmek isteyen herkes için ideal bir çözümdür. İster huzurlu, uzak bir çalışma alanı, ister hobinizi gerçekleştirmek için özel bir alan, ister aileniz ve arkadaşlarınızla rahat hafta sonları geçirebileceğiniz bir alan olsun, bu büyüleyici model göz önünde bulundurulması gereken çekici bir seçenektir! Standart bir model seçin veya kişiye özel, özel bir model yaratın ve hak ettiğiniz konfor ve rahatlığın keyfini çıkarın.
Isı yalıtımı
Temel ahşap ev yalıtımı, evinizi ister yazın ister kış aylarında ziyaret etmeye karar verin, daha uzun konaklamalar için optimum termal konfor sağlar. Bu yalıtım versiyonunda çatı, zemin ve çift duvar arasında kullanılan 25 mm kalınlığındaki yalıtım malzemesi yılın her ayında sıcaklık ve rahatlık sağlıyor.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 20 mm dil ve oluk levhaları + 25 mm yalıtım |
| Çatı Alanı | 59 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 40cm |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 800x700 cm |
| Duvar | 44 mm + 25 mm yalıtım + 44 mm |
| Kapılar | 161 cm x 192 cm (1 adet); 85 cm x 192 cm (1 adet) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 85 cm x 192 cm (6 adet); 50 cm x 50 cm (1 adet) |
| Saçak yüksekliği | 229,5cm |
| Sırt Yüksekliği | 310,5cm |
| Zemin | 20 mm dil ve oluk levhaları + 25 mm yalıtım |
| Zemin alanı | 47 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV1051




