• Kişisel uzak çalışma alanı veya bahçe salonu için en uygun boyut.
• İç alanı istediğiniz şekilde düzenleme özgürlüğü sağlayan açık düzen.
• İçeriye bol miktarda doğal ışık sağlayan çift camlı, neredeyse tavandan tabana pencereler ve kapılar.
• Kabini kendi ellerinizle oluşturmanıza olanak tanıyan sağlam ve güvenilir dil ve oluk yapısı.
Şık ahşap kabinimiz MARTA, klasik ahşap estetiğinin güzel bir temsilidir. Geniş pencereleri ve kapıları nedeniyle bu model, verimli ve ergonomik bir çalışma alanı olmak için tam olarak yaratılmış gibi görünüyor. Ancak klasik tarzdaki bu taşın kullanım olanakları neredeyse sonsuzdur. İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, bu muhteşem ve son derece uygun fiyatlı kabin, ihtiyaçlarınızı mükemmel bir şekilde karşılayabilir!
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 70cm (2#039;4") |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 500x400cm |
| Duvar | 34mm |
| İç boyutlar (GxD) | 471x371 cm |
| Kapılar | 1*161cmx192cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| Minimum Taban Gerekli | 484cm x 384cm |
| pencereler | 4*85cmx192cm |
| Saçak yüksekliği | 216 cm |
| Sırt Yüksekliği | 270cm |
| Toplam Oda Sayısı | 1 |
| Zemin | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 20 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV1952




