• Bahçe odasındaki iki ayrı alan, binanın her iki bölümünü de farklı amaçlara ayırmanıza olanak tanır
• Modeli işlevsel bir terasla yükseltme yeteneği (ek özellik)
• Açık havada gölgeli bir alanın keyfini çıkarmak için, çıkıntılı, şık, hafif eğimli bir çatı
• İyi aydınlatılmış iç alan sağlayan büyük pencereler ve kapılar
Her zaman arka bahçenizde zamanınızı istediğiniz gibi geçirebileceğiniz özel bir alan hayal ettiniz mi? Güzel bahçe odamız MAJA, seçilecek model olabilir! Bu bütçe dostu bahçe odası modeli, bahçenizde huzurlu bir vaha yaratmak için gereken her şeye sahiptir. Odanın düzeni uygun şekilde iki ayrı alana bölünmüş olup, bahçe odanızı tamamen farklı iki şekilde kullanmanıza olanak sağlar.
| Anti Rot Warranty | 10 Year |
|---|---|
| Doors | 161 x 192 cm (3 units); 85 x 192 cm (1 unit) |
| Eaves height | 216 cm |
| External dimensions (WxD), Metric | 750 x 400 cm |
| Floor | 20 mm tongue & groove boards |
| Floor area | 30 m² |
| Living space | 26,6 m² |
| Material | Slow grown spruce |
| Ridge Height | 270 cm |
| Roof | 20 mm tongue & groove boards |
| Roof Covering Material | Optional |
| Roof Overhang (Front, Side, Back) | 30 cm |
| Total Number of Rooms | 2 |
| Wall | 80 mm |
| Windows | 85 x 192 cm (2 units) |
| Wood Treatment | Optional |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV353-2




