• Bahçe ofisi, stüdyo veya atölye oluşturmak için mükemmel olan geniş ve güneşli alan.
• Güneşli günlerde konforlu bir gölgeli alan veya yağmura karşı mükemmel bir koruma sağlayan şık çatı çıkıntısı.
• İlave ısı ve ses yalıtımı sağlayan çift camlı pencereler ve kapılar.
Arka bahçenizde rahat ve işlevsel bir ahşap kabin inşa etmek ister misiniz? Yalnızca depolama için değil, aynı zamanda rahat vakit geçirmek için de mükemmel olan kompakt bir çözüm arıyorsanız, DREUX mükemmel bir seçim olabilir! Bu kabin, bahçe alanınızı devasa yapılarla aşırı yüklemeyecek ve çeşitli amaçlar için çok işlevli bir çözüm olarak hizmet edecektir: bir ev ofisi, stüdyo veya atölye için mükemmel bir temel veya gün boyunca bahçede rahatça dinlenebileceğiniz bir yer.
Isı yalıtımı
Temel ahşap ev yalıtımı, evinizi ister yazın ister kış aylarında ziyaret etmeye karar verin, daha uzun konaklamalar için optimum termal konfor sağlar. Bu yalıtım versiyonunda çatı ve zeminlerde ve çift duvarların arasında kullanılan 25 mm kalınlığındaki yalıtım malzemesi yılın her ayında sıcaklık ve rahatlık sağlıyor.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 20 mm dil ve oluk levhaları + 25 mm yalıtım |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 50 cm |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 400x300 cm |
| Duvar | 34 mm + 25 mm yalıtım + 34 mm |
| İç boyutlar (GxD) | 371x271 cm |
| Kapılar | 85cm x 192cm (1 adet) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 138cm x 105cm (2 adet) |
| Saçak yüksekliği | 209,5 m |
| Sırt Yüksekliği | 236,5cm |
| Toplam Oda Sayısı | 1 |
| Zemin | 20 mm dil ve oluk levhaları + 25 mm yalıtım |
| Zemin alanı | 12 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV1856




