• Binanın uzatılmış dikdörtgen şekli, yapıyı dar bir arazi parçasına sığdırmanıza olanak tanır.
• Herhangi bir bölme içermeyen açık iç düzen, iç mekan düzenlemesinde tam bir özgürlük sağlar.
• Büyük, tamamen camlı çift kapılar rahat hareket imkanı sağlar ve içeriye bol miktarda doğal gün ışığı girmesini sağlar.
• Kabinin yan tarafında bulunan iki adet çift cam, iç mekanda rahatlık ve aydınlık sağlar.
• Şık çıkıntıya sahip Apex çatı, genel tasarıma büyüleyici bir estetik görünüm katar.
STRONGHOLD ahşap kabinin şık ve klasik görünümü, verimli dil ve oluklu kozalaklı ahşap yapıyla bir araya gelerek uzun ömürlü estetik ve işlevsellik sağlar. Çeşitli aktiviteler için ihtiyaç duyulan alanı ve verimli depolama alanını sağlayarak müşterilerimize işlevsel ve bütçe dostu çözümler sunmaya çalışıyoruz. Tüm yıl boyunca konut konforu için, bu kabinin yalıtımlı bir versiyonunu seçmenizi öneririz; bu şekilde yılın her mevsiminde en üst düzeyde rahatlık ve konforun keyfini çıkarabileceksiniz.
Isı yalıtımı
Temel ahşap ev yalıtımı, evinizi ister yazın ister kış aylarında ziyaret etmeye karar verin, daha uzun konaklamalar için optimum termal konfor sağlar. Bu yalıtım versiyonunda çatı ve zeminlerde ve çift duvarların arasında kullanılan 25 mm kalınlığındaki yalıtım malzemesi yılın her ayında sıcaklık ve rahatlık sağlıyor.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 20 mm dil ve oluk levhaları + 25 mm yalıtım |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 20cm (7") |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 300x1000cm |
| Duvar | 34 mm + 25 mm yalıtım + 34 mm |
| İç boyutlar (GxD) | 275x975 cm |
| Kapılar | 161cm x 192cm (1 adet) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| Minimum Taban Gerekli | 284cm x 984cm |
| pencereler | 138cm x 105cm (3 adet) |
| Saçak yüksekliği | 208 cm |
| Sırt Yüksekliği | 249 cm |
| Toplam Oda Sayısı | 1 |
| Zemin | 20 mm dil ve oluk levhaları + 25 mm yalıtım |
| Zemin alanı | 30 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV2113




