• Açık havada rahatça uzanmanız için 2,60 m²'lik hoş bir teras.
• Çift eğimli tavan, kabin tasarımına hoş bir mimari dokunuş katıyor.
• Büyük pencereler ve teras kapıları içeriye bol miktarda doğal ışık girmesini sağlar.
Bahçe alanınız için benzersiz, çağdaş bir mimari çözüm mü arıyorsunuz? Bahçe kulübemiz PIA kolaylıkla mahalledeki en sevimli bina haline gelebilir! Büyüleyici kabinin dış tasarımından ilham alın ve kendinize içi dışı güzel, rüya gibi bir bahçe odası inşa edin. İç alanı istediğiniz gibi düzenleyin ve aktiviteleriniz için bolca güneş ışığı alan alana sahip olun: sanat yaratmak, çalışmak, meditasyon yapmak veya sadece içeride rahatça uzanmak.
Isı yalıtımı
Temel ahşap ev yalıtımı, ister yaz aylarında ister kış aylarında evinizi ziyaret etmeye karar verin, daha uzun konaklamalar için optimum termal konfor sağlar. Bu yalıtım versiyonu, duvarlarda, çatıda ve zeminde kullanılan, yılın her ayında sıcaklık ve rahatlık sağlayan 25 mm kalınlığındaki yalıtım malzemesine sahiptir.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 20 mm dil ve oluk levhaları + 25 mm yalıtım |
| Çatı Alanı | 18 m² |
| Çatı Eğim Oranı | 15,2° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 433,2x390,7 cm |
| Duvar | 34 mm duvar kütüğü + 25 mm yalıtım + 20 mm kaplama |
| Kapılar | 1*161x192 cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 4*85x192 cm |
| Saçak yüksekliği | 216 cm |
| Sırt Yüksekliği | 250cm |
| Toplam Oda Sayısı | 1 |
| Yaşam alanı | 11,5 m² |
| Zemin | 20 mm dil ve oluk levhaları + 25 mm yalıtım |
| Zemin alanı | 16,9 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV2203





