• Açık havada gölgeli bir alan sağlayan geniş çatı çıkıntısı – güneşli günler için idealdir.
• Kulübenin ön tarafında yer alan çok sayıda pencere sayesinde aydınlık iç mekan.
• Kolay kurulum sağlayan sağlam ve güvenilir birbirine kenetlenen dil ve oluk yapısı.
• Kolay hareket için çift giriş kapısı.
Ahşap kulübe OLYMP, kişisel dinlenme alanı, uzaktan çalışma alanı veya kişisel spor salonu düzenlemek için mükemmel bir seçim olabilir. Kompakt boyutu ve şık klasik tasarımı sayesinde bu bütçe dostu model müşterilerimiz arasında büyük beğeni topluyor ve onlara çok çeşitli amaçlara hizmet ediyor. Ahşap baraka deneyiminizin keyfini çıkarın ve kendi kişisel alanınızda yeni aktiviteler keşfedin!
Isı yalıtımı
Temel ahşap ev yalıtımı, evinizi ister yazın ister kış aylarında ziyaret etmeye karar verin, daha uzun konaklamalar için optimum termal konfor sağlar. Bu yalıtım versiyonunda çatı, zemin ve çift duvar arasında kullanılan 25 mm kalınlığındaki yalıtım malzemesi yılın her ayında sıcaklık ve rahatlık sağlıyor.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 20 mm dil ve oluk levhaları + 25 mm yalıtım |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 70cm (2#039;3") |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 400x300 cm |
| Duvar | 34 mm + 25 mm yalıtım + 34 mm |
| İç boyutlar (GxD) | 380x280 cm |
| Kapılar | 130cm x 192cm (1 adet) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| Minimum Taban Gerekli | 380cm x 280cm |
| pencereler | 70cm x 105cm (2 adet) |
| Saçak yüksekliği | 209,5cm |
| Sırt Yüksekliği | 249,5cm |
| Toplam Oda Sayısı | 1 |
| Zemin | 20 mm dil ve oluk levhaları + 25 mm yalıtım |
| Zemin alanı | 12 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV1855




