• Küçük oda banyo veya ek kapalı depolama alanı olarak kullanılabilir.
• Geleneksel tarzdaki apeks çatı, tüm tasarımı güzel bir şekilde tamamlar.
• Açık havada gölgeli bir veranda görevi gören geniş çatı çıkıntısı.
Ahşap bahçe kabini NINA, çok sayıda kullanım olanağı sunar ve çeşitli farklı amaçlara hizmet edecek şekilde kolayca dönüştürülebilir, bu da onu son derece işlevsel ve uygun maliyetli bir çözüm haline getirir. Ahşap yapıların estetiğine her zaman hayran kaldıysanız, doğal kozalaklı ağaçtan yapılmış bu büyüleyici güzellik tam size göre olabilir!
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 70cm (2#039;4") |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 500x500cm |
| Duvar | 44mm |
| İç boyutlar (GxD) | 471x471 cm |
| Kapılar | 85cm x 192cm (2 adet) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| Minimum Taban Gerekli | 484cm x 484cm |
| pencereler | 138cm x 105cm (2 adet) ve 50cm x 50cm (1 adet) |
| Saçak yüksekliği | 202,5cm |
| Sırt Yüksekliği | 256,5cm |
| Toplam Oda Sayısı | 2 |
| Yaşam alanı | 22,42 m² |
| Zemin | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 25 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV030-1




